Úvodní strana » O nás

O nás

Obchodní společnost Ekonomicko-správní agentura, s. r. o. je zapsaná v obchodním rejstříku, spisová značka C 190647 vedená u  Městského soudu v Praze, se sídlem Pod radnicí 112/2d, Košíře, 150 00 Praha 5, IČO 242 28 443.

Náš tým

RNDr. Lubomír Kovář, Ph. D.

RNDr. Lubomír Kovář, Ph. D.

jednatel

Ing. Zuzana Kovářová

Ing. Zuzana Kovářová

daňový poradce

Kamila Štecherová

Kamila Štecherová

předpis, vyúčtování služeb

Petra Kothánková

Petra Kothánková

účetní

Věnujeme se jak vedení účetnictví pro právnické a fyzické osoby, daňovému poradenství tak i komplexní správě nemovitostí po administrativní, technické a právní stránce. Správou nemovitosti se zabýváme téměř 25 let.

Nabízíme dílčí služby i komplexní správu nemovitosti SVJ, bytových družstev i soukromých vlastníků. Zajišťujeme profesionálního předsedu společenství vlastníků jednotek, individuální přístup ke klientovi, čemuž přizpůsobujeme i nabídku služeb. Oblastí našeho působení je Praha, ale jsme schopni zajistit administrativní správu nemovitostí i v jiných částech ČR.

Komunikaci s klientem zajišťujeme elektronickou cestou a formou osobního kontaktu v kanceláři v centru Prahy. Pro zpracování dat používáme profesionální software umožňující kompletní správu nemovitosti.

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Kateřinská 1541/5, Praha 2

Dopravní spojení MHD - zastávka tramvaje Štěpánská, metro trasa B zastávka Karlovo nám., trasa C zastávka I. P. Pavlova, parkování v ulici Ke Karlovu nebo Viničná.

  • Po-Čt: 9:00 - 16:00
  • So-Ne: zavřeno
  • Osobní konzultace: po telefonické domluvě

Pole označená * jsou povinná.